Pšt, neříkejte mému fíkusu, že je vlastně strom!

Pšt, neříkejte mému fíkusu, že je vlastně strom!

Tak přesně tohle mi napadlo, když jsme courali španělským pobřežím Costa del Sol. To je pobřeží na jihu Španělska, kam se moc s našimi cestovkami nedostanete. Moc jich tam nejezdí, netuším z jakého důvodu, vždyť tam je tak nádherně.

My jsme bydleli v městečku Benalmádena, ale kromě místních asi nikdo nepozná, kde to je. Tedy spíš, kde končí vedlejší vesničky a začíná tato. Výhledem z lodi na moři mi přišlo, že celé pobřeží je jedno velké město. Vypadalo to , že od města Malaga se už prostě nepozná jak to je. Je to jedna velká zástavba až skoro na Gibraltar. Skoro.

přístav IBenalmádena má jednu velkou přednost. Má krásný přístav, ale opravdu nádherný. Kromě toho, že ve zdejším přístavu kotví vcelku přepychové lodě, můžete zde bydlet (tedy spíš si koupit byt) uprostřed přístavu v ohraničené čtvrti (asi o 4 barákách). Mně by se tam líbilo.

Takže návštěva přístavu byla naší pravidelnou destinací na této dovolené. Vždy po večeři jsme se tam šli projít, osvětlený přístav byl parádní a ještě kolem fungovala promenáda s otevřenými obchůdky se vším možným. Co si víc přát!přístav

Ale i to má svá proti. Jaká? No tak třeba, když takhle potmě koukáte na jachtičky, které mají osvětlení ve vodě (nevím z jakého důvodu, ale vážně tomu tak bylo), můžete vidět to, co nechcete. Já viděla medůzu! No a kdyby jen jednu. No vážně. A v tomhle se prosím koupu, jen o pár metrů dál… . No trochu jsem se utěšovala, že mají radši stojatou vodu a na pláž se hrnout nebudou, no ale stejně…

fíkus IA jak je to s tím fíkusem? No tak to se radši podívejte sami. Kdyby to viděl ten můj doma, tak snad radši zvadne hned, aby se zbytečně dlouho netrápil.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.